Witaj w naszej firmie, gdzie satysfakcja klienta to nasz nadrzędny cel. Jesteśmy tu, aby pomóc Ci w pozbyciu się starego samochodu w prosty i wygodny sposób. Nasza firma działa codziennie przez całą dobę, bez względu na wypadające święta, aby dostarczyć Ci szybką, rzetelną i terminową pomoc.

Nasza mobilność to nasza zaleta – przyjedziemy do Ciebie! Bez względu na to, czy Twój samochód wymaga odholowania, czy potrzebujesz naszej lawety, jesteśmy gotowi służyć Tobie i Twojemu pojazdowi.

Przyjmujemy każde auto

Niezależnie od stanu, w jakim znajduje się Twój samochód, przyjmujemy go z otwartymi ramionami. To może być cały, uszkodzony po wypadku, rozbity lub nawet spalony pojazd. Oferujemy błyskawiczną wycenę – wystarczy do nas zadzwonić, a my na podstawie rozmowy telefonicznej przedstawimy Ci koszt złomowania.

Gotówkę otrzymasz od ręki. Potrzebujemy tylko informacji o marce, modelu oraz silniku pojazdu, który chcesz złomować lub skasować.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Każdy samochód kiedyś dojrzewa do emerytury. Prędzej czy później przestaje spełniać swoje funkcje, a my stajemy przed pytaniem, co z nim zrobić. Stary pojazd najczęściej jest sprzedawany, ale nie zawsze znajdujemy dla niego nabywcę. W takiej sytuacji złomowanie samochodu staje się jedyną i legalną opcją wycofania go z ruchu. Jest to nie tylko bezpieczne, ale również opłacalne rozwiązanie.

Nasza firma oferuje usługi złomowania i kasacji pojazdów na terenie Krakowa i w promieniu 100 km. Nie musisz się martwić formalnościami – pomożemy Ci je załatwić, a Twój pojazd przyjmiemy nawet bez dokumentów, przeglądu oraz ubezpieczenia OC.

Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z wyboru naszych usług. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, że złomowanie samochodu może być prostym, opłacalnym i przyjaznym dla środowiska procesem.

Dla naszej firmy klient to nie tylko osoba korzystająca z naszych usług, to partner, z którym razem dbamy o przyszłość naszej planety.

Skontaktuj się z nami